MEBLE KONTRAKTOWE dla restauracji, kawiarni, biur
48-314 Pakosławice 56
tel. + 48 509 788 048
 

Zakres oferty


Powiększenie
Powiększenie

W naszej ofercie znajdują się modne krzesła tapicerowane, które odznaczają się wyjątkowym wyglądem.


Wysoki poziom estetyki zachowują dzięki zastosowaniu obić skórzanych oraz materiałów z dobrej klasy tekstyliów. Utrzymane proste, minimalistyczne formy różnicuje zastosowanie odmiennych kolorów materiałów, a także zastosowanie nóg drewnianych bądź metalowych.

Krzesła świetnie sprawdzają się w nowocześnie wykończonych pomieszczeniach, jak też we wnętrzach o klasycznym, pałacowym wystroju. Ich dodatkowym atutem jest prostota czyszczenia i konserwacji. Jesteśmy producentem krzeseł, działającym w branży od dłuższego czasu. Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas lat praktyki pozwoliło nam stworzyć wyjątkową ofertę. Postanowiliśmy się skupić na jednym rodzaju produktów. Wybraliśmy do tego celu krzesła oraz fotele i poświęciliśmy im wiele uwagi, czasu i zaangażowania. W ten sposób powstały konstrukcje praktyczne, estetyczne oraz komfortowe.

Wykorzystujemy do produkcji wyłącznie wysokiej jakości, odporne materiały, tworząc stabilne stelaże, a także miękkie wypełnienia i efektowne tkaniny obiciowe.